vampire diaries

Vampir Günlükleri’nin yetenekli ve güzel kadın oyuncuları!

Erkekler bu güzel ve mistik kadınlardan uzak kalamayacaksınız!

Vampirlik son yıllarda sinemada olsun kozmetik ve modada olsun oldukça popüler olan kavramlardan biri hâline geldi farkında mısınız?

Twilight serisi filmlerin ardından seksi, mistik, çekici ve güçlü bir imaja sahip vampirler birbiri ardına dizilerde ve fotoğraf çekimi veya reklamlarda görünmeye başladı!

Hiç şikâyetçi değilim doğrusu Bram Stoker’s Dracula’dan beri vampirizm hayranı olarak ben bugün tüm vampir dizilerine ve filmlerine yetişkin veya genç işi demeden kucak açmış durumdayım!

Vampir Günlükleri de gençliğe yönelik olarak tasarlanmış yeni vampir dizilerinden biri!

http://www.youtube.com/watch?v=1-tgpceOVDk

Mystic Falls adlı kasabada birbirinden güzel ve çekici gençler arasında geçen bu popüler vampir dizisi aslında doyurucu tarihi bir arka plan barındıran senaryo akarken zaman zaman geçmişe geri dönüşler yaşatan başarılı ve kaliteli bir yapım!

25 yaş üstü izleyici grubu sakın aman bu dizi lisede geçiyor diye burun kıvırmayın, tüm vampir dizilerini izleyen 30 yaş izleyici kitlesine dahil biri olarak vampir günlüklerinin memnun edici bir olay kurgusu ve ilgiyle takip edilebilen çekici karakterleri olduğunu söyleyebilirim!

Gelelim öve öve bitiremediğim dizimizin güzeller güzeli kadın oyuncularına!

vampire-diaries-elena-katherineDizide cast seçimleri çok başarılı her karakter kendine özgü bir uygunluk ve çekicilik taşıyor yani kısaca dizide güzel kız yakışıklı oğlan çok ama en öne çıkan kadın karakterlerden bahsedecek olursak hiç şüphesiz ki Elena, Caroline ve Bonnie’nin adını yazmalıyız!

Elena Gilbert: Oyuncu Nina Dobrev’in canlandırdığı Elena karakteri dizinin başrollerinden biri!

İyi kalpli, naif, cesur ve koruyucu bir karakter olan Elena upuzun kahverengi saçları, uzun ve ince sırım gibi fiziğiyle izleyicileri ilk dakikadan itibaren kendine bağlıyor! Senaryo ilerledikçe aynı oyuncuyu Elena’nın kötü kalpli vampir ikizi Katherine rolünde de izlemeye başlıyoruz.

Katherine ise Elena’nın tam tersi karakter özelliklerine sahip daha sivri bir kişiliğe sahip. İkizlerin stilleri de birbirlerinden çok farklı. Nina Dobrev aynı dizide ikizleri canlandırarak adeta bir oyunculuk sınavı veriyor ve bunun altından da bence başarı ile kalkıyor. Katherine ve Elena’nın diziyi izlerken apayrı iki kişi olduğunu Nina’nın doğal oyunculuğuyla otomatikman kabullenebiliyorsunuz.

Katherine bukleli saçlara sahip daha seksi ve iddialı giyinen frapan bir karakterken Elena tatlı komşu kızı stiline sahip doğal ve spor kıyafetler tercih eden daha günlük ve silik bir imaja sahip!

Elena’yı canlandıran Nina Dobrev, 1989 Sofya, Bulgaristan doğumlu. Kahverengi gözleri ve uzun kahvrenegi saçlarıyla büyüleyici bir güzelliğe sahip olan genç yıldız küçük yaşta ailesi ile birlikte Toronto, Kanada’ya taşınıyor.

Küçük yaşlardan beri sanat dallarına ilgisi ve yeteneği olan Nina, hayatının ilk dönemlerinden beri çeşitli reklam ve fotoğraf çekimlerinde yer alıyor dizilerde oynuyor. Sektöre oldukça küçük yaşlarda adım atmış olan Nina Dobrev başarılı oyuncu geçmişiyle oldukça umut vadeden bir genç yıldız! Nina, Hollywood dedikodularına göre dizide Damon Salvatore’u oynayan Ian Somerhalder ile gerçek hayatta sevgili!

vampire-diaries caroline forbesCaroline Forbes: Dizinin ilk sezonunda insan haliyle izlediğimiz oyuncu Candice Accola’nın canlandırdığı Caroline, hırslı ve biraz mızmız ve huysuz bir karakterken ilerleyen sezonlarda vampire dönüşerek muhteşem bir değişim geçiriyor.

İnsan olarak özenli ve süslü biriyken vampir olan Caroline çok daha kendinden emin ve seksi bir stile sahip oluyor. Özellikle vampir Caroline’ın saç ve makyajı oldukça başarılı, ilk sezonlarda yan karakter olarak silik bir imaja sahipken vampir olarak kadroda ilerleyen güzel oyuncu şimdi Elena ile aşık atabilecek iddialı bir ışığa sahip!

Caroline becerikli, cesur ve akıllı bir vampir olarak yeri geliyor ana erkek karakterlerden biri olan vampir Stephan’a bile akıl verip destek oluyor!

Caroline’ı canlandıran Candice Accola, 1987 Texas doğumlu.

Babası kalp cerrahı annesi ise çevre mühendisi olan Candice, Vampir Günlükleri’nde yer almadan önce Hannah Montana Dünya Turnesi’nde geri vokallik yapıyordu.

Hollywood dünyasına yeni yeni adım atan sarışın güzel dizide birlikte oynadığı Kat Graham ve Nina Dobrev ile oldukça yakın arkadaş!

Vampir Günlükleri’nin yetenekli ve güzel kadın oyuncuları!Bonnie Bennett: Müzisyen ve oyuncu Kat Graham’ın canlandırdığı Bonnie karakteri dizinin en ilgi çekici yan rollerinden biri!

Cadı olan Bonnie dizinin başından itibaren kendisindeki ailesinden gelen bu doğa üstü yeteneği keşfediyor ve giderek de daha da güçlenen ve karizmatikleşen bir cadı olarak karşımıza çıkıyor.

Bonnie’yi canlandıran Kat Graham 1989 İsviçre doğumlu, ancak küçük yaşlarda ailesi ile Los Angeles’a göç ediyor ve orada büyüyor.

Annesi Rus babası ise Liberya kökenli olan Kat, oyunculuğun yanı sıra albümü olan şarkıcı ve aynı zamanda da manken ve fotomodellik yapıyor!

Yayınlayan

meltem

İyisiyle kötüsüyle film ve diziler hakkında bir şeyler karalayacağım, amacım fikir vermek ve size yeni film ve diziler keşfettirebilmek! Tavsiye ettiğim bir şeyleri izleyip de aman be ne iyi ettik derseniz işte o vakit başım göğe ermiş demektir!:)

Bir Cevap Yazın