Felekten bir geceye daha hazır mısınız?

Sanırım, hayatımda izlerken en çok eğlendiğim filmler Hangover 1 ve yine Hangover 2! Bu kadar komik adamla, bu kadar başarılı ve eğlenceli bir yönetmenin bir araya gelmesi adeta şahane. İşte şimdi sonuncusunu da yapmışlar; Hangover 3!

Filmin konusu uzun bir süre gizli tutulmak istenmişti ama, resmi fragmanından şöyle anlıyoruz; Babası vefat eden Alan, yani Zach Galifianakis, mafya tarafından kaçırılıyor ve her nasıl oluyorsa film Los Angeles'ta sona eriyor. En iyisi izleyip sonucunu öğrenmek.

Yönetmen koltuğunda yine Todd Philips yer alırken, başrollerimiz ise tabii ki çekirdek kadromuz: Bradley Cooper, Zach Galifianakis ve Ed Helms.

http://www.youtube.com/watch?v=KLAkxSjs8ZY

“The Silver Linings Playbook” ekibi yeniden bir arada!

Oscar ödüllerinde başta “En İyi Erkek Oyuncu, En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Yönetmen” olmak üzere 8 dalda aday gösterilen Umut Işığım (Silver Linings Playbook) filminin kilit üçlüsü yönetmen David O. Russell ile oyuncular Bradley Cooper ve Jennifer Lawrence yeni bir proje için tekrar bir araya geliyor.

İsmi henüz resmi olarak açıklanmasa da daha önce American Bullshit olarak duyurulan filmde Christian Bale ve Amy Adams gibi isimler de yer alacak.

Senaryosu yönetmen Russell ve The International filminin senaristi Eric Singer tarafından yazılan film, FBI’ın 1970’lerdeki Abscam isimli operasyonunu konu edecek.

Birçok kişinin Umut Işığım diyebileceği bir film!

İki mükem

mel karakterin aşkındansa, iki deli karakterin sahici ve kırıklarla dolu aşkı beni daha çok etkiledi!

Birçok kişinin Umut Işığım diyebileceği bir film!Umut Işığım filmini izledim ve kesinlikle de izlemenizi tavsiye ederim çok ilham verici ve duygulandırıcı bir film!

10 Şubat’ta düzenlenen BAFTA Film Ödülleri’nde En İyi Uyarlama Senaryo ödülünü kazanan yapım ayrıca 2013 Golden Globe Ödülleri’nde Komedi dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülünü başrol oyuncusu Jennifer Lawrence’ın kazanmasıyla iyice dikkatleri üzerine çekti!

Birçok kişinin hakkında bir şey bilmeden tipik seri üretim romantik komedi skalasına dâhil etmeye çalıştığı film, son derece ezber bozan yer yer komedi ögeleri de barındıran bir romantik dram!

http://www.youtube.com/watch?v=Lj5_FhLaaQQ

Filmin kısaca konusu şöyle; karısının kendini aldatmasının ardından geçirdiği şiddetli bir sinir krizi sonrasında akıl hastanesinde 8 aylık bir tedavinin ardından öğretmen Pat Solitano annesi ve babasının yaşadığı eve döner ve karısı ile boşanıp boşanmamaya karar verecekleri bir değerlendirme sürecine girer.Pat hastane dışındaki yaşamında ruhsal durumunu ve takıntılarını kontrol etmeye çalışıp adapte olurken bir anda hayatı yeni tanıştığı kendine özgü problemleri olan Tiffany ile farklı bir şekilde değişmeye başlar!

David O. Russell’ın yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerinde Bradley Cooper ve Jennifer Lawrence oynuyor.

Umut Işığım, 24 Şubat’ta düzenlenecek Oscar Ödülleri’nde tam 8 dalda adaylığa sahip! Bakalım bekleyip göreceğiz kaçını kazanabilecek?

Filmi izlemiş bir kişi olarak kesinlikle tavsiye ediyorum, etkileyici bir hikayesi, gerçekten iyi oyuncuları ve güzel bir kurgusu var!

Ayrıca filmde başrol oyuncularının yanı sıra Robert De Niro, Julia Stiles, Chris Tucker ve Jacki Weaver gibi ünlü birçok yıldız da önemli roller

e yer alıyor!