Woody Allen dönüyor!

Midnight in Paris gibi bir başyapıttan sonra To Rome With Love ile bir nebze de olsa hayal kırıklığı yaratan Woody Allen, Blue Jasmine isimli yeni filmiyle Eylül’de vizyonlara dönüyor.

New Yorklu, gösterişli bir hayat yaşayan ev kadının hikayesini anlatan filmde, lükslerinden dolayı iflasın eşiğine gelen kadının San Francisco‘ya, daha önce tanıştığı kendisine maddi olarak yardım edeceğini düşündüğünü adamın yanına yapacağı seyahat anlatılıyor.

Başrollerde Cate Blenchett, Allen’in vazgeçilmezi olan Alec Baldwin ve Sally Hawkins yer alıyor.

30 Rock bitti… Keşke bitmese!

Tina Fey tarafından yaratılmış, NBC‘de yayınlanıyor… Ne kadar iyi olduğunu bu iki isimden anlayabiliyoruz değil mi?

30 Rock, geçtiğimiz gün 7 sezonun ardından ekrana veda etti. 7 yıl tabii ki bir dizi için oldukça makul bir süre ama

biz 30 Rock severler dizimize doymadık, doyamadık!

Dizi, 30 Rockfeller Plaza‘daki ‘The Girlie Show’un kamera arkasında geçiyor. Burası aslında NBC stüdyolarının yeri! Dizideki programın başyazarı yine Tina Fey, patronu ise usta oyunca Alec Baldwin! Sonrası ise gülmekten yerlere yatıran komedi silsilesi.

Aldığı iki Emmy ödülüne rağmen Amerika’da sadece toplam 5.2 milyon kişi tarafından izlenen 30 Rock, değeri az kişi tarafından ama fazlaca bilinen bir dizi olmayı başardı. Eğer bugüne kadar izlemediyseniz hiç zaman kaybetmeyin derim, yok zaten hatrı sayılır bir hayranıysanız, bu şahane diziyi mutlaka arşivinize alın!